קוסמטיקה אינטימית

נשים וגברים תרשו לי להציג בפניכם/ן את המוצר החדשני שיכניס לך תשוקה לחיי המין והזוגיות – "קוסמטיקה אינטימית" יוקרתית שאין דומים לו בשוק העולמי, הן בביצוע והן בתוכן.

ייחודו של המותג Liberalex מתבטא לא רק במגוון רחב ואיכות מוצריו, אלא גם בפילוסופיה שלו: לתת לכל אישה הזדמנות נוספת להדגיש את הייחודיות שלה ולהביע את המהות הנשית ומיניותה הטבעית באמצעות הניחוחות והמרקמים החושניים של המוצרים שלנו.

האישה המודרנית מתמודדת כיום עם משימה בלתי אפשרית לכאורה: גם לעשות קריירה, גם להיות אימא למופת וגם להיות אישה מושכת ויפה. היא לא יכולה שלא להשתמש בחיצוניות ובמיניות שלה, והיא לא יכולה להשאיר חלק מהותי מעצמה בבית בזמן שהיא בעבודה או בחדר הכושר. היא איננה יכולה לשכוח זאת, שכן זהו האני האמיתי שלה!

משלל המוצרים תוכלו למצוא את המוצר המדויק בשבילכן/ם

העצמה וביטחון עצמי

מעוררי תשוקה

משחק מקדים

גיוון מיני

לגוף ולנשמה

המוצרים שלנו מהווים שילוב ייחודי של מרכיבים איכותיים הכוללים ויטמינים, תמציות ושמנים טבעיים, שמן נרולי-אפרודיזיאק, כל זאת יחד עם ניחוחות נעימים וחושניים בעלי מרקמים עדינים. כל המוצרים האינטימיים שלנו מתאימים לשימוש באזורים האינטימיים והעדינים ביותר של העור. המוצרים אינם מכילים סיליקון, SLES ו- SLS , מלחים, פרבנים או שמנים מינרלים.