עיצוב גבות ברעננה

הגבות – אחד מהחלקים המשמעותיים ביותר בפנים, מצריכות טיפול עדין, מיומן ומקצועי בהתאמה אישית.
הגישה הקוסמטית ההוליסטית אותה אני מיישמת בקליניקות שלי, מתחברת באופן מושלם לתפיסה שלי בנוגע למראה הפנים. לפעמים, שינוי קטן שנעשה במקצועיות יכול לעשות הבדל עצום בהרגשה האישית ובביטחון העצמי.

עיצוב וסידור הגבות – האזור אשר מעניק מראה פנים רענן וצעיר. הגבות נותנות מסגרת לפנים, משנות את מבנה העין ונותנות לפנים את הטון המשמעותי ביותר.עיצבו וסידור גבות הינו האיזור היחיד בפנים שניתן לשינוי.
ברגע שהגבה נפולה, עבה מדי או דקה מדי היא יכולה לשנות לרעה את כל תווי הפנים. עיצוב לקוי של הגבה עלול ליצור מראה כועס או עצוב, מופתע או מחויך ולכן חשוב להקפיד לעצב את הגבות אצל מעצבת מקצועית שיודעת להתחשב בכל הפרמטרים כאשר היא ניגשת לעצב.

עיצוב הגבות מתבצע באמצעות חוט/ שעווה /פינצטה בהתאמה לבקשת הלקוח/ה.

בתהליך עיצוב וסידור הגבות ניתן לשלב צביעת גבות על מנת להעניק מראה דומיננטי ומלא לגבות. בעלות גבות דלילות ו/או בהירות יימצאו בכך פתרון נהדר אשר ישנה את המראה הכללי של כל הפנים. חשוב לי להדגיש ולומר,הטרנדים כל הזמן מתחדשים ומשתנים ואף על פי שאנחנו רוצות להיות מאוד אופנתיות,חשוב לי לעצב את הגבה ע"פ מה שמתאים ללקוחה.

הגבות וצורתן משפיעות במידה רבה על המראה הכללי של הפנים הן קובעות את מראה ההבעה של הפנים הגבות הן המסגרת לפנים של כל אחד ואחת מאיתנו הן משפיעות על הבעות הפנים ונותנות דגש לעיניים הגבות הן מרכיב מרכזי וקובע להבעת הפנים עי עיצוב מיקצועי נכון ניתן ליישר להאריך או לקצר את הגבות תוך ניצול הפוטנציאל הטיבעי של הגבה להתאמה מושלמת למבנה הפניים עיצוב הגבה וצורתה תותאם למבנה הפנים והאישיות של הלקוחה שיבליט את היופי הטיבעי של הפנים לגבות שלנו יש אפקט עצום על מראה הפנים וחשוב לעצב אותן נכון כדי לייצור לוק טבעי יפה ומושלם.