טיפול פנים - הבסיס לעור פנים צעיר וחלק

אם אנחנו רוצות לשמור על עור פנים חלק וצעיר אנחנו חייבות לתת לו יחס, חום ואהבה. טיפול פנים שמתבצע באופן תקופתי בצורה מסודרת ועקבית יכול לקחת גם את העור הכי שומני ונוטה לפצעונים ולתת לו מראה של מגזין.

רוב רובן המוחלט של לקוחותיי מגיעות מדי חודש לטיפול, יש כאלה עם עור שדורש יותר עבודה ויחס ולכן התדירות משתנה בהתאם למצב המטופלת. 

אני אנצל את ההזדמנות להבהיר שהאחריות לא נופלת מכן, אם לא תשקיעו בניקוי עור הפנים, מריחת קרם הגנה ולחות ושמירה על העור באופן יומיומי – תוצאות הטיפולים יהיו מוגבלות. כמו שאתן מתקלחות כל יום, מסתפרות וגוזרות ציפורניים, כך גם עם עור הפנים.

מה המטרה של טיפול פנים?

המטרה היא לנקות ולהזין את העור. מעבר לזה, כל מטופלת זקוקה לטיפול שונה. יש כאלה שמגיעות אליי לטיפול בפיגמנטציה, אחרות להעלמת צלקות, טיפול באקנה, הוצאת שחורים  ועוד שלל בעיות שניתן לטפל בהן באמצעות טיפול ממוקד.

אני בונה את הטיפול על ידי שילוב של המון טכניקות וחומרים, הכל על מנת להתאים את למטופל את סל השירותים והמוצרים שיועיל בצורה המשמעותית ביותר.

מה עושים בטיפול פנים?

הטיפול הסטנדרטי מכיל בתוכו ניקוי כולל של עור הפנים שלכן, פילינג שתפקידו לסייע בהסרת תאי העור המתים וריכוך העור וטיפול באמצעות מסכת פנים.

לרוב, נשלב בטיפול גם עיסוי של עור הפנים כדי ירגיע את העור שלכן באופן משמעותי להמריץ את הדם ולהפוך את החוויה לאקסטרה נעימה ומפנקת.

 מעבר לאפשרות ביצוע הטיפול הסטנדרטי, ישנם טיפולים נוספים שתוכלו לבצע אצל הקוסמטיקאית, ביניהם תוכלי למצוא טיפולי פילינג נוקשים יותר, הסרת כתמי פיגמנטציה, טיפולי אנטי אייג'ינג וכדומה.

מה חשוב לשאול לפני הטיפול

אם זה הטיפול הראשון אצל קוסמטיקאית חדשה, חשוב שתספרי לה על רגישויות, בעיות חוזרות ומאפיינים של העור שלך. הקוסמטיקאית תתאים לך את הטיפול ואת החומרים על פי המטרות שלך והצרכים של העור שלך, שמשתנים ממטופל למטופל.

מזותרפיה - הטיפול המתקדם שאת חייבת להכיר.

טיפולי מזותרפיה מוכרים בעולם כבר שנים רבות כשיטה אפקטיבית להצערת לעור הפנים ,צוואר, המחשוף וכפות הידיים. אם אתן רוצות לטשטוש סימני אקנה וצלקות, לטפל בפיגמנטציה למנוע נשירת שיער מזותרפיה זה לגמרי בשבילכן.

בשיטה זו מוחדרים באמצעות מחטים קטנות חומרים מזינים ויעילים לשכבת הדרמיס שקרמים לא יכולים להגיע אליה, הנספגים בתוכה באיטיות ונותרים בה לתקופה יחסית ממושכת.

החומרים כוללים פפטידים, מינרלים, ויטמינים וסוגים שונים של חומצות. בקליניקה שלנו טיפולי מזותרפיה מבוצעים עם החומרים הטובים והמתקדמים ביותר בעולם, המאופיינים בריכוז גבוה ביותר של חומרים פעילים ובאיכות מעולה שתורמים להזנת, הבראת והצערת העור. החומרים מוכחים כמאיצים את קצב חילוף החומרים, מעודדים הליכי חידוש של רקמות ותאי עור ומעוררים תהליכים של ייצור קולגן החיוני לגמישות העור ומיצוקו.

טיפול פנים לגבר

כן כן, גם לבנים מגיע עור פנים צעיר וחלק! אצל גברים, הגישה לטיפול פנים היא מעט שונה בגלל ההבדל במבנה העור ובצרכים שלו. אבל ניתן לקבוע באופן חד משמעי כי גברים זקוקים לטיפול שוטף בעור הפנים הרבה יותר מאשר נשים.

ולא, זה לא יעשה לכם עור פנים נשי ולא יוציא אתכם מהארון, אתם יכולים להיות רגועים. אני מזמינה אתכם לקרוא עוד ולהחכים בעמוד שלי על טיפול פנים לגברים בלבד!

טיפולים נוספים

טיפולי אנטי אייג'ינג ברעננה

תחום הצערת עור הפנים והצוואר הוא תחום גדול מורכב ומרתק מאוד. עור פנים מטופח ובריא מצביע על בריאות כללית טובה של האדם. בעור פנינו צריך

מזותרפיה ברעננה

המונח מזותרפיה משמש לתיאור שיטות טיפול בשכבה האמצעית (=מזו) של העור‚ השיטה הטיפולית קרוייה גם ״מיקרו-נידלינג״ . שימוש במכשיר המצויד במחטים קטנות, המאפשר יצירה של

הסרת שיער בלייזר - קלודין דוד קוסמטקאית ברעננה

הסרת שיער בלייזר ברעננה

הסרת שיער בלייזר אצל קוסמטיקאית ברעננה – קלודין דוד הסרת שיער בלייזר מורכבת מסדרת טיפולים שאקבע בתיאום מלא איתכן, תוך התחשבות במצבכן הבריאותי, סוג השיער

איפור קבוע - קלודין דוד קוסמטיקאית ברעננה

איפור קבוע ברעננה

איפור קבוע מתבסס על טכניקה במסגרתה מוחדרים פיגמנטים מינרליים לעור הפנים באמצעות מחט. הטיפול מאפשר להדגיש את העיניים או השפתיים בעדינות, ולהעניק להם מעט צבע

טיפולי אפילציה ברעננה - קוסמטיקאית ברעננה

טיפולי אפילציה ברעננה

אפילציה – הטיפול החדשני להסרת שיער בשונה מטיפול בלייזר, שעווה, מריטות או הסרת שיער באמצעות קרמים. אפילציה נותנת את הפתרון האולטימטבי  בתחם הסרת השיער. הטיפול

עיצוב סידוק ושיקום גבות

עיצוב גבות ברעננה

הגבות – אחד מהחלקים המשמעותיים ביותר בפנים, מצריכות טיפול עדין, מיומן ומקצועי בהתאמה אישית. הגישה הקוסמטית ההוליסטית אותה אני מיישמת בקליניקות שלי, מתחברת באופן מושלם