אני קלודין דוד - קוסמטיקאית ברעננה

קוסמטיקאית הוליסטית ברעננה ומומחית לעור הפנים, בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים. בקליניקות הבוטיק שלי באלפי מנשה וברעננה, אני מציעה שירותי קוסמטיקה ייחודיים, המעניקים פתרונות למגוון סוגי ומצבי עור תוך שימוש בחומרים טבעיים וטכנולוגיות חדשניות.

אך מה לגבי הנפש?

העולם הקדחתני בו אנו חיות, מעודד אותנו לשלב בין פיתוח הקריירה לחיי משפחה, אך לעיתים אנו שוכחות לקחת פסק זמן ולהעניק לעצמנו רגע של שקט. כקוסמטיקאית עתירת ניסיון, אני מודעת לקושי של רובנו להתנתק מחיי היומיום ולהשקיע בעצמנו. לכן, אני דוגלת בגישה המאחדת בין הגוף לנפש, ומציעה לכן טיפול קוסמטי הוליסטי, המשלב שמנים ארומטיים לשחרור מתחים, החדרת חומרים פעילים לחידוש העור ועיסוי ייחודי המותאם אישית לכל לקוחה.
אני מאמינה שטיפול קוסמטי איכותי ואפקטיבי, מורכב משילוב בין אבחון מקצועי של מצב עור המטופלת ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ליצירת תחושת רוגע המאפשרת התנתקות מלחצי היומיום.
במסגרת הטיפולים אותם אני מציעה, אני משלבת את טכניקת העיסוי הייחודית – כירומסאז' IQ, הנמצאת בחוד החנית של עולם האסתטיקה.
שיטה חדשנית זו, מבוססת על שימוש בתנועות עיסוי עדינות וממוקדות לזיהוי המקור הגורם לבעיות עור שונות, ומהווה טיפול משלים לתחזוקה שוטפת של העור. כמו כן, אני מעניקה ללקוחותיי טיפולי עיסוי לימפטי, המספקים מענה לבעיות פיזיולוגיות שונות, מסייעים לתפקודה התקין של מערכת הלימפה ומעודדים סילוק פסולת ממערכות הגוף.
בקליניקה שלי תוכלו ליהנות מטיפולים קוסמטיים נוספים: הסרת שיער בלייזר, אפילציה, עיצוב גבות, איפור קבוע, הרמת ריסים טבעית ועוד.

אז מתי בפעם האחרונה שמתן את עצמכן במרכז? קלודין דוד - קוסמטיקאית ברעננה

בואו ליהנות מטיפולי יופי וקוסמטיקה שיעניקו לכם איזון בין גוף לנפש בקליניקות הבוטיק של קלודין דוד ברעננה.