טיפול פנים - הבסיס לעור פנים צעיר וחלק

טיפול פנים הוא הטיפול הראשון והבסיסי ביותר שתעשו אצל הקומסטקאית שלכם מטיפוח עור הפנים, להגנה על העור מפני נזקי הסביבה ולשמירה עליו בריא ורענן טיפול הפנים יוצר בסיס בריא לעור ועוזר למנוע פיגמנטציה וסממני הזדקנות .

טיפול הפנים הסטנדרטי כולל ניקוי עור הפנים, ריכוך העור, טיפול בפילינג שמטרתו להסיר תאי עור מתים וטיפול במסכת פנים המתאימה לפי סוג העור כדי להזין את העור בוויטמינים ולחות.

מה המטרה של טיפול פנים?

אמנם טיפול פנים הוא הטיפול הבסיסי ביותר שהקוסמטיקאית שלך תציע לך, אך בפועל אין טיפול אחד ספציפי שניתן להגיד עליו " זה טיפול פנים"

המטרה של טיפולי פנים היא להזין את העור בוויטמינים ולחות, סילוק פגמים שונים בעור הפנים ,הסרת שיער, צלקות וכתמים במידת הצורך.

את המטרה הזו אפשר להשיג בשילוב של המון טכניקות וחומרים כמו שאפרט בהמשך ולכן, טיפולי הפנים הסטנדרטיים משתנים מאוד מקוסמטיקאית לקוסמטיקאית.


מה עושים בטיפול פנים?

קיים מגוון רחב של טיפולי פנים שונים שנבדלים זה מזה במענה שהם נותנים. את הטיפול פנים הסטנדרטי תוכלו לבצע אצל הקוסמטיקאית במתכונת של אחת למספר חודשים. 

טיפול הפנים הסטנדרטי מכיל בתוכו ניקוי כולל של עור הפנים שלכן, טיפול בפילינג שתפקידו לסייע בהסרת תאי העור המתים, וריכוך העור וטיפול באמצעות מסכת פנים. מטרת הטיפול הינה למעשה לבצע ניקוי יסודי, רענון ושימור של העור שלכן. טיפול פנים מהסוג הסטנדרטי הינו טיפול שרוב הזמן יכלול בתוכו גם עיסוי של עור הפנים, עיסוי שירגיע את העור שלכן באופן משמעותי ויגרום לכן לתחושה נעימה ומפנקת.

 מעבר לאפשרות ביצוע הטיפול הסטנדרטי, ישנם טיפולי פנים נוספים שתוכלו לבצע אצל הקוסמטיקאית, ביניהם תוכלו למצוא טיפולי פילינג נוקשים יותר, הסרת כתמי פיגמנטציה על גבי העור שלכן, טיפולי אנטי אייג'ינג וכדומה.

טיפול פנים במזותרפיה

טיפולי מזותרפיה מוכרים בעולם כבר שנים רבות כשיטה אפקטיבית לאנטי אייג'ינג לעור הפנים וגם לצוואר, המחשוף וכפות הידיים, וכן לטשטוש של סימני אקנה וצלקות, טיפול בפיגמנטציה ואף סיוע במניעת נשירת שיער. בשיטה זו מוחדרים חומרים מזינים ויעילים לשכבת הדרמיס שקרמים לא יכולים להגיע אליה, הנספגים בתוכה באיטיות ונותרים בה לתקופה יחסית ממושכת.

החומרים כוללים פפטידים, מינרלים, ויטמינים וסוגים שונים של חומצות. בקליניקה שלנו טיפולי מזותרפיה מבוצעים עם החומרים הטובים והמתקדמים ביותר בעולם, המאופיינים בריכוז גבוה ביותר של חומרים פעילים ובאיכות מעולה שתורמים להזנת, הבראת והצערת העור, המאיצים את קצב חילוף החומרים, מעודדים הליכי חידוש של רקמות ותאי עור, ומעוררים תהליכים של ייצור קולגן החיוני לגמישות העור ומיצוקו.

טיפולים נוספים

אנטי אייג'ינג

תחום הצערת עור הפנים והצוואר תחום גדול מורכב ומרתק מאוד. עור פנים מטופח ובריא מצביע על בריאות כללית טובה של האדם. בעור פנינו צריך לטפל

מזותרפיה

המונח מזותרפיה משמש לתיאור שיטות טיפול בשכבה האמצעית (=מזו) של העור‚ השיטה הטיפולית קרוייה גם ״מיקרו-נידלינג״ . שימוש במכשיר המצויד במחטים קטנות, המאפשר יצירה של

הסרת שיער בלייזר - קלודין דוד קוסמטקאית ברעננה

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר מורכבת מסדרת טיפולים שאקבע בתיאום מלא איתכן, תוך התחשבות במצבכן הבריאותי, סוג השיער וגוון העור. אחד מהיתרונות המשמעותיים של הסרת שיער בלייזר,

איפור קבוע - קלודין דוד קוסמטיקאית ברעננה

איפור קבוע

איפור קבוע מתבסס על טכניקה במסגרתה מוחדרים פיגמנטים מינרליים לעור הפנים באמצעות מחט. הטיפול מאפשר להדגיש את העיניים או השפתיים בעדינות, ולהעניק להם מעט צבע

טיפולי אפילציה ברעננה - קוסמטיקאית ברעננה

אפילציה

אפילצייה זה הטיפול היחיד שנותן פיתרון לבעיית השיעור בפנים (גם כהה וגם לבן וגם לשיער קשה). אפילציה עונה על מה שטכנולוגיות האור (כולן) מפספסות. האפילציה

עיצוב סידוק ושיקום גבות

עיצוב גבות

הגבות – אחד מהחלקים המשמעותיים ביותר בפנים, מצריכות טיפול עדין, מיומן ומקצועי בהתאמה אישית. הגישה הקוסמטית ההוליסטית אותה אני מיישמת בקליניקות שלי, מתחברת באופן מושלם